Dekorasyon Önerisi Olarak Evde Kitaplık Kullanımı

Dekorasyon Önerisi Olarak Evde Kitaplık Kullanımı

Yeni inşa edilen veya geri dönüşüm sonrası evlerdeki en büyük sıkıntı küçük olmaları. Koca koca salonlarımız maalesef artık yoklar. Eski usul ev düzenleri artık tarihin tozlu sayfalarında yerini alıyor. Bu nedenle evlerimizi nasıl minimalist ve tarz tasarlayacağımıza dair yeni fikirler geliştirdik. Her evde istisnasız bulunan vitrin ve konsol yerine alternatifler yerini alıyor. En güzel alternatiflerden biri kitaplıklar.

 

Tercihen evin bir duvarını kaplayacak olan kitaplıklar evin ruhunu da belirliyor. Birbirinden doyurucu ve sürükleyici kitapları evinizin salonunda sergilemek hem aksesuar olarak iyi bir seçim oluyor hem de kitaplar daima göz önünde oluyor. Kitaplar dışında aksesuar ve objelerinizi de sergileyebileceğiniz kitaplıklar ile evinizin daha dolu gözükmesini sağlayabilirsiniz.

 

Evinizin komple bir duvarını kaplayacak alan yaratamıyorsanız, en azından bir bölümünde kitaplık mutlaka olmalı.

 

Komple duvarını kitaplıkla kaplamayı düşünen ama televizyonsuz da yapamayan müşterilerimiz için ise hem tv ünitesi hem de kitaplık olarak kullanabileceği tasarımlar öneriyoruz. Sol taraftaki görsel müşterimize teslimini yaptığımız ahşap ve su borularından yapılmış kitaplık & tv ünitesi

Kitapları Nasıl Dizeceğim?

Kitaplarınızı tercihen renklere, kalınlıklarına, yazar isimlerine, yayın evlerine göre sıralayarak kendinizce bir düzen oluşturabilirsiniz.

Kitaplıkta Kullanılacak Malzeme

Kitapların dokusunu ve verdiği tadı bozmamak adına kullanabilecek en iyi materyalin ahşap olduğu konusunda hem fikiriz. Ahşabın doğal dokusu kitapların eski sayfaları ile birleşince okuma aşkınız devreye giriyor. İstediğiniz ahşap rengini seçerek evinizde uyum yakalayabilirsiniz.

Ahşap ile büyük bir uyum sağlayan metal de sıklıkla kitaplıklarda kullanılıyor. Yine endüstriyel tasarım seven müşterilerimiz için demir su borularından yapılan kitaplıklarımızı istedikleri boyutlarda kitaplık olarak tasarlayabiliyoruz.

Detaylı kitaplık önerileri için: Kitaplık Fikirleri

https://www.tarzkolonisi.com/urun-kategori/rafkitaplik/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir