Hakkımızda:

 

Genç ve dinamik kadromuzun enerjisiyle birlikte; Tarz Kolonisi dekorasyon ve aksesuar alanındaki eşsiz ve değişen dünya modasına uygun tasarım harikası ürünleri müşterilerimizin gözleri önüne serer. Yeniyle eskiyi bir araya getiren ürünlerimiz, kaliteli ve ucuz fiyatlarla müşterilerimizin ev veya ofisine yapıtaşı olmaya hazırdır. Türkiye geneline hizmet vermeye çabalayan Tarz Kolonisi, tamamen el işçiliğiyle ürünleri üretmektedir.

  

Ürünlerimiz:

Doğal ve estetik tasarıma sahip olan mobilyalarımız, özel el işçiliği ile üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan başlıca ahşap türleri ceviz, kayın,meşe ve çam’dır. Kullanılan ahşap türleri tamamen doğal olup, yapay bir işlemden geçmemektedir. Doğal ahşap olması sebebiyle, ahşap dokusu hissedilebilmektedir. 

 

Teslimat ve Ödeme:

Siparişe özel el işçiliği ile üretilen ürünlerimiz, ortalama 20 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ödeme yöntemi İnternet sitemiz üzerinden veya EFT/Havale yöntemi ile gerçekleşmektedir. EFT/Havale ödemelerinde, müşteri ürün fiyatının yarısını sipariş verildiği an ödemekle yükümlüdür. Geri kalan ödeme miktarı ürün teslimatı ile yapılır. Kampanya kapsamında kargo ve nakliye ücreti değişiklik gösterebilmektedir.

 

Müşteri İlişkisi:

Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak Tarz Kolonisi’nin en çok önem verdiği noktalardan biridir. Müşteri özel isteği ile; ürünün yapısının elverişli olması şartı ile,ürünlerde renk ve boyut değişikliği yapılabilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla üretim süreci boyunca müşteri ürün hakkında whatsapp/mail ile bilgilendirilmektedir. Gerektiğinde ürün yapım sürecinde, müşteriye ürün detayı ile ilgili görsel paylaşılabilmektedir. Müşteriler Tarz Kolonisi’ne Web adresi, Instagram, Facebook, telefon ile arama veya Whatsapp yolu ile ulaşabilmektedir.

İnönü Mahallesi Dolapdere Caddesi No:62 Şişli/İstanbul

Showroom bulunmamaktadır. Adresimiz görseller ve e-ticaret sitesi için uygulama alanımızdır.

Büyük değeri olan şeyler, ucuza mal olmaz. Bulduğunuz şeyin değeri; ararken sarf ettiğimiz emek kadardır.