Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Merhabalar,

Bu blog yazımızda size yatak odası dekorasyonu adına fikirler vereceğim. Fakat bu sefer kelimelerden çok, görsellerle size anlatacağım.

Yatak odanızda birbirinden etkileyici ve cesur çizgiler uygulayabilirsiniz, kullandığınız materyallere göre odanız farklı bir estetiğe sahip olacaktır. Yatak başlığınızı olduğundan daha büyük seçebilir, bunun için farklı duvar kağıtları, farklı dokular, tuğlalar, ahşap kullanabilirsiniz.  Yine o kısımda dramatik ışıklar kullanarak, odanın görünümüne gizemli bir hava katabilirsiniz.

Tam anlamıyla harika bir görünüm olan ilk resim, geometrik desenler ile odadaki görsel etkiyi arttırmakta, bununla birlikte yatağın başlık kısmında kullanılan farklı doku, geometrik deseni tamamlamakta. Bakır renkli lambalar  ve renkli bir halı ise odanın enerjisini arttırmış durumda.

yatak-odasi-dekorasyon-onerisi-2 yatakodasi-dekorasyon-onerisi

 

İkinci görselde kullanılan ahşap, tam anlamıyla yatak odanıza sıcak bir görünüm kazandırmış. İlk görselde gördüğümüz gibi yatak başlığı bu görselde de büyük bir alan kaplıyor. Ahşap üzerinde yer alan cam görünümü ise odada ki parlaklığı arttırmakta bu nedenle iyi bir seçim. Böylelikle odanın geniş görünmesine imkan sağlanmış. Daha üst kısımdaki dolaplar ise size ekstra dolap imkanı sunuyor.

yatak-odasi-dekorasyon-onerisi-4 yatak-odasi-dekorasyon-onerisi-5

Yatağınızın arkasında yumuşak bir doku istiyorsanız bu seçenek sizin için oldukça ideal.

yatak-odasi-dekorasyon-onerisi-7

Tuğla kullanımı günümüzde yaygınlaşmakta olan bir konsept, beyaza boyanan tuğlalar odaya geniş görünüm katar fakat boyarken dokuyu kaybetmemeye özen gösterin. Sol kenarda sergileyeceğiniz resim ise karakterinizi betimlemek amacıyla kullanabilirsiniz.

yatak-odasi-dekorasyon-onerisi-8

dekorasyon-onerisi-yatak-odasi

İyi seyirler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir